تبلیغات مهم ترین اصل Promotion به عنوان یکی از اعضای آمیخته بازاریابی ابزاری بسیار اثربخش برای برندسازی و همچنین افزایش فروش است. این ابزار اگر با شناخت از مشتری هدف، نیاز واقعی او و شرایط و روندهای بازار نباشد نه تنها اثربخش نخواهد بود بلکه با باقی گذاشتن هزینه زیاد تاثیر منفی جبران ناپذیری خواهد داشت.

با بررسی و تحلیل دقیق مشتریان هدف، تیپ شخصیتی و رفتار خرید آن ها از یکسو و استفاده از دانش تبلیغات و شیوه های نوین کمپین های تبلیغاتی از سوی دیگر میتوان تبلیغاتی تهیه کرد که جذب مخاطب بالا داشته باشد. این تبلیغیست که میتواند حس برند شما را در مشتری القا کند.

مزیت دیجیتال مارکتینگ در امکانات اندازه‌گیری بهروری هر اقدامی از جمله تبلیغات است. در کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتالی می‌توان در هر لحظه شرایط را بررسی کرد و سیستم را بهینه کرد.

در کاراکو مارکتینگ تمامی فعالیت‌های تبلیغاتی ارائه می‌شود و مشتریان می‌توانند بنا به نیاز کسب و کار خودشان و یا بر پایه برنامه استراتژیک مارکتینگ که به عنوان نقشه راه توسط تیم کاراکو مارکتینگ طراحی و تدوین شده است، کانال و نوع تبلیغ را انتخاب کنند. تولید تیزرهای تبلیغاتی، انیمیشن، موشن‌گرافی، تبلیغات بنری، گوگل ادز، تبلیعات در شبکه‌های اجتماعی و همچنین تبلیغات آفلاین از جمله کاتالوگ، تراکت و… خدمات تبلیغاتی ماراکو مارکتینگ می‌باشد.

لطفا امتیاز بدهید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامهبرترین و بروزترین مطالب دیحیتال مارکتینگ را در ایمیل خود دریافت کنید